حسابداری افزون حساب شیراز

مهاجرت به امارات + روش های گرفتن اقامت امارات و دبی

مهاجرت به امارات

مهاجرت یکی از کارهای سخت و ریسک پذیر است. مهاجرت به امارات و دبی نیاز به تحقیق داستن روش های مهاجرت دارد. در این مطلب با روش های مهاجرت و گرفتن اقامت امارات و دبی بیشتر آشنا می شوید. با ما همراه شوید.

مهاجرت به امارات چگونه است ؟

امارات کشور بسیار خوب و پر درآمدی است. این کشور را غنی و ثروتمند میدانند. با اینکه سیاست های امارات برای جذب سرمایه گذار در سال های اخیر بسیار بهبود یافته است و با کارگران خارجی به خوبی و عادلانه رفتار می شود و این اشخاص در طی مدت زمان کار و اقامت در امارات درآمد قابل ملاحظه ای دارند.

شرایط گرفتن ویزای طلایی امارات

اخذ ویزای طلایی کشور امارات با شرایط زیر امکان پذیر است :

گرفتن اقامت امارات با ویزای تحصیل

معمولا ویزای تحصیل به صورت کوتاه مدت و برای 12 ماه صادر میشود. اگر دوران تحصیل شما بلند مدت باشد ویزای شما را بر اساس مدت زمان تحصیل شما صادر میکنند. کشور امارات دارای دانشگاه های مختلفی از جمله دانشگاه های دولتی و خصوصی به حساب می آید. بعضی از دانشگاه های خصوصی و بین المللی هستند که امکان تحصیل برای دانشجویان خارجی را ممکن می سازند.

مهاجرت به امارات از طریق سرمایه گذاری

سرمایه گذاری یکی از روش های پر هزینه برای گرفتن اقامت هر کشوری به حساب می آید. در کشور امارات نیز به همین صورت است. سرمایه اولیه که برای ثبت یک شرکت با سهامی خاص در کشور امارات نیاز است نباید کمتر از 5.000.000 درهم امارات باشد و برای شرکت های با سهامی عام نباید کمتر از 30.000.000 درهم امارات باشد، اما برای سایر انواع شرکت های امارات متحده الزام حداقل سرمایه را مشخص نکرده است.

گرفتن اقامت امارات از طریق ازدواج

ازدواج با فردی که اقامت کشور امارات یا دبی را دارد به شما اجازه خواهد داد که در آن کشور زندگی کنید. ازدواج آنها باید واقعی باشد و به مدت سه سال با هم زندگی کنند تا بتوانند اقامت کشور امارات را بگیرند.

اخذ اقامت امارات از طریق تولد

شما با به دنیا آوردن فرزند خود در کشور امارات به تنهایی نمیتوانید اقامت امارات را داشته باشید. کشور امارات در اعطای تابعیت از سیستم خون پیروی می کند و تنها با تولد فرزند در کشور امارات به کودک تابعیت داده نمی شود. مگر اینکه پدر و مادر کودک نامعلوم باشد.

خروج از نسخه موبایل