حسابداری افزون حساب شیراز

لیست صرافی ارزهای دیجیتال در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

صرافی ارزهای دیجیتال در شیراز

ارزهای دیجیتال امروزه توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است. نحوه خرید و فروش، معرفی اصطلاحات این بازار و همچنین صرافی ارزهای دیجیتال در شیراز را در این مطلب به شما خواهیم گفت. با ما همراه شوید….

صرافی ارز دیجیتال چیست ؟

برای خرید و فروش هر چیزی نیاز به یک بستر و بازار مناسب آن است. در واقع با رفتن در بازار جنس مورد نظر میتوانید تمام اجناس در آن زمینه را ببینید و بسته به نظر خود خرید کنید.

صرافی ارزهای دیجیتال نیز به همین گونه است. در واقع یک بستر و بازار اینترنتی است که در آن تمام ارزرهای دیجیتال خرید و فروش میشوند. در جدول زیر لیست کاملی از صرافی های معتبر ارزهای دیجیتال در شیراز را برای شما آورده ایم.

لیست بهترین صرافی های ارزهای دیجیتال در شیراز

ویژگی های صرافی ارز دیجیتال چیست ؟

انواع صرافی های ارزهای دیجیتال

صرافی ارز دیجیتال انواع مختلفی دارند که هر کدام به طور خاصی فعالیت میکنند. این صرافی ها به دو دسته مهم صرافی های متمرکز و غیر متمرکز تبدیل میشوند.

صرافی متمرکز

به صرافی گفته می شود که به صورت متمرکز است و توسط یک شرکت معتبر و یا نهاد خاص اداره میشود.بیشتر صرافی‌های ارز دیجیتال ازجمله بایننس، کوین بیس، کراکن، هوبی (Houbi)، بیتفینکس (Bitfinex) و … از نوع متمرکز هستند.

صرافی غیر متمرکز

صرافی‌های غیرمتمرکز یکی از انواع صرافی ارز دیجیتال است که در آینده نه چندان دور تمام بازار بورس و ارز دیجیتال را فرا میگیرد. مهم‌ترین کته در این صرافی ها این است که مدیریت و کنترل بر دارایی های هر فرد به دست خودش است و اداره کنندکان این بسترها هیچ کنترلی بر اموال شما نخواهند داشت.

تلاش ما بر آن بوده که مفهوم این کلمه و همچنین معتبرترین صرافی ارزهای دیجیتال در شیراز را به شخما معرفی کنیم. سپاس از همراهیتان

خروج از نسخه موبایل