حسابداری افزون حساب شیراز » دوره های آموزشی » آموزش حسابرسی در شیراز
آموزش حسابرسی در شیراز

برگزاری دوره های آموزشی حسابرسی شیراز 

یکی از برنامه های و اهداف هر حسابدار پس از اینکه وارد بازار کار شد و چندین سال در حوزه حسابداری فعالیت کرد، تبدیل شدن به یک مدیر مالی یا سرپرست حسابداری می باشد.

برای تبدیل شدن به سرپرست حسابداری یا مدیریت مالی،حسابداران باید با چالش های متفاوتی درگیر باشند و با نکات زیادی در حوزه خود آشنا باشند.

یکی از این مسائل ها آشنا شدن با انواع قوانین مالیات،قوانین ارزش افزوده ، قوانین تجارت،رفع موانع تولید و قسمتی از قانون بودجه می باشد.

یک موضوع مهم دیگر در حوزه مدیریت مالی این است که میر مالی باید استاندارد های حسابداری را در عمل همرا با نکات مالیاتیس کاملا مسلط باشد.خود استاندارد های حسابداری یک دوره جداگانه است اما می تواند در این دوره مدیریت مالی قرار بگیرد.

پیش نیاز تبدیل شدن به حسابرس

پیش نیاز حضور هر حسابدار در دوره مدیریت مالی حداقل ۲ تا ۳ سال سابقه کار می باشد آنگاه می تواند در مدیریت مالی شرکت کند.

موضوع مهم دیگر که مدیر مالی باید توانایی یا تسلط کامل به تجزیه و تحلیل صورت های مالی داشته باشد.چرا که هر مدیر مالی در پایان هر سال باید براساس صورت های مالی که تهیه شده است اظهار نظر کند و تصمیم بگیر که این شرکت سال آینده کجاست چه اتفاقی قرار هست بیافتد آیا می تواند ادامه بدهد یا نه؟ اگر می خواهد ادامه با چه چالش های رو برو هست و این چالش ها باید چگونه حل کند و پیشنهاد بدهد. و بر اساس آن پیشنهادات، مدیریت تصمصم می گیرد و اجرا می کند.

بحص دیگر که مدیر مالی باید در ان توانایی کسب کند بحث بودجه بندی است که براساس تحلیل صورت های مالی که انجام میدهد و به مدیریت ارائه می گردد. بعد از این تحلیل مدیر مالی باید ب.دجه بندی را انجام دهد.بودجه بندی همانطور که از اسمش مشخص هست یعنی پیش ینی سال آنده .

در این دوره جامع که افزون حساب برای مدیریت مالی ارائه می دهد تمامی موارد بالا آموزش می دهد.

برگزاری دوره های تخصصی حسابرسی برای اولین بار در جنوب کشور و شیراز

با توجه به اینکه در جنوب کشور یک مرجع موثق که صرفا فقط امور حسابداری و مالیاتی و حسابرسی را به صورت کاملا عملی و کاربردی آموزش دهد وجود ندارد. افزون حساب برای اولین بار آکادمی تخصصی دوره های رشته حسابداری و حسابرسی و همچنین قوانین مالیاتی، تامین اجتماعی، تجارت، بودجه و استانداردها حسابداری و حسابرسی و… را به صورت کاملا عملی چنانکه بدون اغراق بعد از گذراندان این دوره ها مستقیما می توان وارد بازار کار شد را ارائه می نماید.

  • آموزش حسابرسی بیمه
  • آموزش حسابرسی داخلی
  • آموزش حسابرسی مالیاتی
  • آموزش حسابرسی تامین اجتماعی
  • آموزش حسابرسی مستقل
  • آموزش حسابرسی عملیاتی
  • آموزش حسابرسی مبتنی بر ریسک
  • آموزش حسابرسی صورتهای مالی

اساتید موسسه افزون حساب

ما برای آموزش دوره ها از اساتیدی استفاده میکنیم که هم در تئوری و هم در امور اجرایی سابقه درخشان دارند.شعار ما آموزش اصول حسابداری فقط در ۸ ساعت کاملا عملی و تضمینی است.

شرکت افزون حساب با در اختیار داشتن نیروهای مجرب در سطح بین الملل فعالیت می نماید و از افراد علاقه مند به رشته حسابداری دعوت به همکاری می نماید.

Sending
User Review
0 (0 votes)
Comments Rating 0 (0 reviews)